24 Ağustos 2016 Çarşamba
Makina
Borusan Makina’dan Yapı Kredi Leasing işbirliği ile finans desteği
İş makinalarında lider markalardan Caterpillar’ı Türkiye’ye sunan Borusan Makina, Yapı Kredi Leasing ile müşterilerine yeni bir finans desteği vermeye başladı. 1 Ocak 2010 tarihi itibari ile başlayan işbirliğinde Borusan Makina müşterilerine özel 60 aya kadar sabit faizle finansman sağlanıyor.

Borusan Makina, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren, Yapı Kredi Leasing işbirliği ile müşterilerine yeni bir finans desteği vermeye başladı. Türkiye iş makinaları ve leasing sektörlerinin lider iki kuruluşunu bir araya getiren işbirliği, Borusan Makina müşterilerine finansman konusunda önemli avantajlar sunuyor.
En iyi ürün ve hizmetleri en uygun finansman desteğiyle iş makinası alıcılarına ulaştırmayı hedefleyen kuruluşlar, bu birlikteliğin yarattığı sinerjiden doğacak hızlı yanıt ve hızlı hareket kabiliyetlerinin de müşterilere artı değer yaratacağı görüşünde birleşiyor. Borusan Makina’nın Bölge Müdürlüklerinde görev yapan Yapı Kredi Leasing uzmanları sayesinde, gelen finansman talepleri en kısa sürede yanıtlanabiliyor.

Borusan Makina İş Makinaları Türkiye Direktörü Murat Erkmen:
MÜŞTERİLERİMİZE KOLAY VE AVANTAJLI FİNANS KAYNAKLARI YARATMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ

Leasing sektörünün lideri Yapı Kredi Leasing uzmanlığı ile çok avantajlı ve kolay yeni bir finansman desteği ile müşterilerinin en yakın iş ortağı olmayı sürdürdüklerini belirten Borusan Makina İş Makinaları Türkiye Direktörü Murat Erkmen şunları söyledi:
“İş makinası almak, makina parkını genişletmek için işletmeler çoğu zaman önemli yatırım kararları almak durumunda kalıyorlar ve bu noktada en önemli noktayı finansman oluşturuyor. Biz, müşterilerimize en yakın iş ortağı olma ilkesi ile faaliyetlerimizi sürdürürken, onlar için kolay ve avantajlı finans kaynakları yaratmaya gayret gösteriyoruz. 2010 yılından itibaren müşterilerimize yeni bir finans desteği sağlamak amacıyla, kendi sektörünün lideri Yapı Kredi Leasing ile bir işbirliği gerçekleştirdik. Yeni uygulamamızda, Yapı Kredi Leasing uzmanlarının desteği ile Borusan Makina müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çok hızlı finansman çözümleri üretebilecek, gelen talepleri en kısa sürede yanıtlayabileceğiz. Bu işbirliği ile hedeflediğimiz gibi müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri en uygun finansman koşulları ile hızlı bir şekilde ulaştıracağımıza inanıyoruz.”

Diğer Makina haberlerini okumak için `tık`layın
YORUMLAR
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
1 2 3 4
Anketler
Kurumsal
E-Bülten Üyeliği
Ad Soyad :
Email :
Firma Adı :
» Enerji» Endüstriyel İletişim » Pano » Endüstriyel Yazılım
» Kontrol Cihazları » Kontrol Sistemleri » Mekatronik » Sensör
» Sürücü » Emniyet Çözümleri » Kontrolör » Makine
» Makina Emniyeti » Pnömatik » Hidrolik » Motor
» Elektrik » Barkod » Paslanmaz » Çelik
» Demir » Vinç » Taşıma Üniteleri » Kaldırma Üniteleri
» Demir Yolu » Konveyör » Robotlu Üretim » Robotik Otomasyon
» İç Lojistik » Kaynak» Lazer Kesim » Yenilenebilir Enerji