31 Ağustos 2016 Çarşamba
Otomasyon
Hahn Otomasyon imalata başlayacak
2009 yılının başında Mart 2008 itibariyle Türkiye’de yüksek teknolojik robotik ve otomasyon ürün ve sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulan Hahn Otomasyon San.ve Tic.Ltd.Şti. 2009 yılı başında imalata geçmeye hazırlanıyor.

Hahn Otomasyon San. ve Tic.Ltd.Şti Genel Müdürü Tayfun Tuncer; TDT firmasının, Alman Haehn-Remak ortağı ile Türkiye’de yüksek teknolojik robotik ve otomasyon ürün ve sistemleri konusunda Mart 2008 tarihi itibariyle Hahn Otomasyon San.ve Tic.Ltd.Şti. adı altında faaliyete geçtiğini söyleyerek, sektöre, 2009 yılının başlarında imalata başlayacaklarının müjdesini verdi. 20 yıllık Haehn-Remak firmasının bilgi birikimi sayesinde yerli kadrolarıyla her geçen gün beklentileri gelişen ve yükselen Türk sanayicilerin yanında çözüm ortağı olarak bulunduklarını söyleyen Tuncer; sundukları ürün ve hizmetleri şöyle sıraladı: “Linear robotları ( 7 eksene kadar top entry / side entry), Iml robotları, Insert robotları, Endüstriyel  6-eksen  robotların entegrasyonu, İşleme merkezleri,Üretim adaları, Montaj sistemleri, Görsel kalite kontrol üniteleri, Taşıma istifleme ve paketleme çözümleri
Isıtma ve soğutma sistemleri...”

“SİSTEMLERİMİZİ SİMÜLASYON ORTAMINDA CANLANDIRIYORUZ”
Tuncer, müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirdiklerini kaydederek, “Geliştirdiğimiz konseptleri konstrüksiyon bölümümüzde tasarlayıp, bilgisayar animasyonu ile proses analizi ve otomasyon sistemlerimizin çalışma prensibini simülasyon ortamında canlandırıyoruz. Ayrıca yüksek performanslı otomasyon yazılımlarımızı kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu. 
 
ÇOK OKUNAN 3 HABER
 • YORUMLAR
   Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
  1 2 3 4
  Anketler
  Kurumsal
  E-Bülten Üyeliği
  Ad Soyad :
  Email :
  Firma Adı :
  » Enerji» Endüstriyel İletişim » Pano » Endüstriyel Yazılım
  » Kontrol Cihazları » Kontrol Sistemleri » Mekatronik » Sensör
  » Sürücü » Emniyet Çözümleri » Kontrolör » Makine
  » Makina Emniyeti » Pnömatik » Hidrolik » Motor
  » Elektrik » Barkod » Paslanmaz » Çelik
  » Demir » Vinç » Taşıma Üniteleri » Kaldırma Üniteleri
  » Demir Yolu » Konveyör » Robotlu Üretim » Robotik Otomasyon
  » İç Lojistik » Kaynak» Lazer Kesim » Yenilenebilir Enerji