Tedarikçiler

Tedarikçiler

Şimdiye kadar ST Üretim Club’a sadece Türkiye’de üretimi olan firmalar üye olabiliyordu. Uzun bir süredir, üretim teknolojileri konusunda faaliyet gösteren firmalar da ST Üretim Club’a üye olma talebinde bulundular. Bu amaçla, ST Üretim Club’a ''Tedarikçi Üye'' alınmaya başlandı. 


Neden Tedarikçi Üye Olmalıyım?

ST Üretim Club’ın 1200 üretici üyesi bulunuyor ve bu sayı sürekli artıyor. Bu üyeler ST dergileri ve ST zirveleri organizasyonunda çeşitli illerde bir araya getirilecek. Tedarikçi üye olursanız, üreticilerle tanışma fırsatınız olur.

ST dergilerinin içeriği ST Üretim Club üyelerinin gündemi takip edilerek uluşturuluyor. Tedarikçi üye olursanız, sektörünüzle ilgili bir ST derisine ücretsiz abone alabilir ve yatırım gündemlerini takip edebilirsiniz. 

ST zirvelerinin konuları, ST Üretim Club üyelerinin yatırım ve satın alma gündemlerine göre belirleniyor. Üretici üyelerin talep ettiği konularda sunum yapacak firmalar, öncelikli olarak tedarikçi üyelerden belirlenecektir. Tedarikçi üye olursanız, zirvelere katılım için önceliğiniz olur.

Üyelik
Hakkında
Üreticiler

------------------------------------------------------