Üreticiler

Üreticiler

ST Üretim Club’ın şu an 1200 üretici üye bulunuyor.

ST Üretim Clup üyeleri arasında; gıdadan, kimyaya, makina imalatından, çimento üretim tesislerine, otomotivden beyaz eşyaya kadar hemen her sektörden firmalar yer alıyor. 

Firma ve kişi bazında üye listesi her ay STdergileri.com da yayımlanıyor.

Neden Üretici Üye Olmalıyım?

Üyeler, üretim süreçleri için en çok uygun olan 1 adet ST dergisini seçer ve piyasa değeri yıllık 120 TL olan abonelik ücretini ödemeden ücretsiz abonelik hakkı kazanırlar.

Yıl içinde gerçekleşecek tüm ST Zirvelerini ücretsiz ziyaret edebilmeleri ve birçok ayrıcalıktan yararlanabilmeleri için kendilerine VIP card hediye edilir.

Farklı şehirlerde organize edeceğimiz etkinlikler sayesinde üyeler bir araya gelerek deneyimlerini paylaşma, meslektaşları ile görüş alışverişinde bulunarak kişisel ve profesyonel networkünü geliştirme imkanı bulurlar.

ST Dergilerinin içeriği her ay üyelerden görüş alınarak hazırlanır. Böylece fabrikaların güncel bilgi ihtiyacı net bir şekilde karşılanmış olur ve üyeler profesyonel tecrübeleriyle sektöre ışık tutmuş olurlar.

ST Zirvelerinin planlanma sürecinde üyelerden görüş alınarak hangi uygulama örneklerine yer verileceğine karar verilir. Böylece tüm ST Zirveleri, fabrikaların güncel ihtiyacı karşılayacak şekilde organize edilir.

Üyelik
Tedarikçiler
Hakkında

-------------------------------------------------------