Kesintisiz Test Hizmetleri

Kesintisiz Test Hizmetleri

Delta Vana

Delta Vana shut off ve kontrol vanaları test ünitesini müşterilerinin hizmetine sundu. 

Alanında dünyanın en iyisi olarak kabul edilen Ventil marka test ünitesi hidrostatik ve sızdırmazlık testi ile fonksiyonel testleri uluslararası standartlara uygun olarak yapmayı garanti ediyor. Yeni ve revizyon görmüş vanaların performans düzeylerini anlamayı ve belgelendirmeyi sağlayan Ventil test makinesi 24 inç (DN 600) çapa kadar 400 bar likit, 200 bar hava ile test yapabilme özelliği ile her türlü shut off ve kontrol vanası test edebiliyor. Testler arzu edildiği takdirde müşteri nezaretinde de yapılabiliyor.

Test ünitesinin özellikler arasında daha önce yapılan testlere ilişkin tüm bilgileri, örneğin müşteri isimlerini, tarihleri ve performans düzeyleri hafızada tutabilmesi de yer alıyor.

Türkiye’nin önde gelen kimya, petrol, gaz ve enerji firmalarına hizmet veren Delta Vana ayrıca test makinesini kendi bünyesinde kullanmak isteyen kuruluşlara da tedarik, kurulum ve eğitim hizmeti veriyor.

TEST ÜNİTESİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Tipi: HC 100 Vana Test Ünitesi

Fonksiyonları: Shut off vanalarının FCI 70-2. Standardına gövde ve sızdırmazlık testleri, kontrol vanalarının sızdırmazlık testleri  Aktuatör test ve kontrol sistemi

Test edilebilen ürün boyutları: 1 – 24” / DN25 – 600 mm

Hidrolik klemp tipi: Hidrolik (100 ton).

Hava test sistemi: 0 – 200 bar

Sıvı test sistemi: 0 – 400 bar  

Ek özellikler: Bilgisayar kayıt sistemi, basınç sensörü, lazerli kabarcık sayıcı, dijital akışmetre

Emniyet Özellikleri: Güvenlik ekranı, düşük basınç uyarı ışığı,  emniyet ekranı, düşük basınç uyarısı

Hızlı dolum vakum sistemi

 

Yorumlar

Yorumunu yaz