Endüstriyel Aydınlatma Alanında Ürünler

Endüstriyel Aydınlatma Alanında Ürünler

Kurulduğu günden bu yana iç aydınlatma alanında uzmanlaşmış olan Lamp 83, 2017 yılında büyük bir atılım yapmaya hazırlanıyor. Bünyeye katılan yeni distribütörle birlikte özellikle ihracat alanında büyümeyi hedefleyen marka, ayrıca LED teknolojisine karşı artan ilgi ile beraber bu yönde yeni ürünler geliştirmeye hazırlanıyor. 


Yeni fabrika yatırımı ile beraber kendi bünyesinde yarattığı on yıllık vizyon belgesi kapsamında 2020’li yılların ortasında Avrupa’nın orta ölçekli en büyük 50 firması arasında yer almayı hedefliyor. Bu hedefe ulaşabilmek içinse son yıllarda yakaladığı büyüme ivmesini daha da artırarak, atacağı önceden hesaplanmış ve stratejik adımlarla birlikte, çalışmaya ve büyümeye devam ediyor. 2017’de daha büyük bir atılım yapmayı planladıklarını söyleyen LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan Acar, özellikle bünyemize yeni katılan distribütörlerle beraber ihracat anlamında 2017’de ciddi oranda büyümeyi hedeflediklerinin altını çiziyor. 


Markanızın Endüstriyel Aydınlatma alanında yaptığı faaliyetleri anlatabilir misiniz? 

LAMP 83 kurulduğu günden bu yana iç aydınlatma alanında uzmanlaşmış bir firma. Aslında çoğunlukla alışveriş merkezleri mağazalar, oteller gibi ticari alanlar ve hastaneler gibi kamu binalarını aydınlatmakla meşgul olsak da, son dönemde endüstriyel aydınlatma konusunda LED teknolojisine karşı artan ilgi ile beraber, biz de bu yönde ürünler geliştirerek faaliyetimizi artırma çabasına girdik.

Aydınlatma aygıtlarının zorlu şartlar altında çok uzun süreler boyunca çalışmasının gerektiği endüstriyel alanlarda, yüksek tavan uygulamaları nedeniyle ışığı, çalışılan platforma doğru miktarda indirebilmek büyük önem taşıyor. Öte yandan zaman zaman 10 metre civarında tavanlarla karşılaştığımız bu tür alanlarda, aydınlatma aygıtlarının bakımını yapmak veya varsa lamba değiştirmek de hem zor, hem de maliyeti artıran işlemler. Bu nedenlerden ötürü, bakım gerektirmeyen LED aydınlatma aygıtları, bu tür tesislere çok farklı avantajlar getiriyor. Biz de çalışmalarımızı bu şartlara uygun, gerçek 50 bin saat ömürlü, sağlam ve yüksek enerji tasarruflu ürünler geliştirme yönünde ilerlettik. 


Haberin Tamamı ST Elektrik Enerji Dergisi'nin Eylül 2016 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz