Hız, Güvenlik ve Kontrol

Hız, Güvenlik ve Kontrol

 Türkiye’de 1993 yılından beri faaliyet gösteren Schréder, 2016 için verimli bir yıl olduğunu söylerken 2017’de pazar payını artırmayı hedefliyor. Bu amaçlarına ise 2016 yılında pazara sundukları yeni aydınlatma kontrol sistemi The Excellum2 ile ulaşabileceklerini öngörüyorlar. 


Türkiye pazarına giriş yaptıkları 1993 yılından beri büyüme grafiğini her geçen gün yükselten Schréder, sektöre sunduğu yeni ürünlerle de ihtiyaca cevap veriyor ve özel çözümler sunuyor. Markanın yeni dönem hedeflerini ve endüstriyel aydınlatma alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak için bir araya geldiğimiz Schréder Aydınlatma Genel Müdürü Zeynep Akkaya, yeni aydınlatma kontrol sistemi The Excellum2 ile ilgili şu bilgileri paylaşıyor: “Excellum 2, bölgelerdeki aydınlatma armatürlerinin veya armatür gruplarının kontrolünü sağlıyor. Önceden yapılandırılmış ayarlara göre aydınlatmayı karartıyor ve açıp kapama işlemlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca acil durumlarda aydınlatmayı yönetebiliyorsunuz.” 


Markanızın Endüstriyel Aydınlatma alanında yaptığı faaliyetleri anlatabilir misiniz? 

Schréder Aydınlatma olarak dünyada ve Türkiye’de özellikle dış aydınlatma konusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu sebeple Endüstriyel Aydınlatma dediğimizde ilk aklımıza gelen uygulamalar olarak Liman Aydınlatma, Geniş Depolama Alanları veya bir başka deyişle Lojistik Alanlar, Maden Arama Bölgeleri’ni sayabilirim. Son yıllarda bu konudaki tecrübemizi özellikle led ışık kaynaklarının gelişimi ile iç endüstriyel alanlara da aktardık. Yüksek tavanlı ve koruma sınıfı yüksek aydınlatma armatürü ihtiyacı olan uygulamalar için çözümler sunuyoruz. 


Haberin Tamamı ST Elektrik Enerji Dergisi'nin Eylül 2016 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz