En Uzun Dayanma Süresini Sağlıyorlar

En Uzun Dayanma Süresini Sağlıyorlar

Rockwell Automation, Market Development Power Control Direktörü  Sergio L. Gama: “Sermaye yatırımı mekanik ekipmana yapılıyor. Müşteriler de bu sermaye varlıklarının çalıştığından ve kendilerine uygunluğundan emin olmak istiyor. Aygıtlar özelinde en uzun dayanma süresini sağlamamız gerekir ki, müşterilerimiz de işlerini rahatça görebilsin.”

Rockwell Automation’un değişken hız kontrolü sağlayan ürünü PowerFlex, portfolyosunda yer alan farklı ürün modelleri ile farklı ihtiyaçlara ve ölçeklenebilir sorunlara çözüm sağlıyor. ürün bileşenleri hakkında detaylı bilgi aldığımız Rockwell Automation, Market Development Power Control Direktörü Sergio L. Gama sorularımızı yanıtladı.

PowerFlex’in fabrikadaki yerinden bahseder misiniz?

PowerFlex bizim değişken hız kontrolü sağlayan ürünümüz. Hız, tork ve pozisyon kontrolü yapacağınız durumlar özelinde bunu PowerFlex ile yapabilirsiniz. Portfolyoya baktığımızda, 500 ürünleri ile sadece hız kontrolü yapabilirsiniz ve bu işlemi basitçe halledebilirsiniz. PowerFlex 753’e baktığımızda hız ve tork kontrolü yapabilirsiniz. PowerFlex 755 ile de pozisyon kontrolünü FORCE Technology ile yapmanız mümkün. Portolyoda yer alan farklı ürün modelleri ile farklı ihtiyaçlara ve ölçeklenebilir sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorumunu yaz