Yatırım Odaklı Olmayı Sürdürecek

Yatırım Odaklı Olmayı Sürdürecek

40. yılını kutlayan Emsa Jeneratör, bu yıl da yatırım odaklı olacak.  Yurt İçi Satış Müdürü Gökhan Yücel, bölge müdürlükleri ile daha hızlı hareket edeceklerini ve müşterilerine anında cevap vereceklerini belirtiyor.

Emsa Jeneratör, 1977 yılında küçük bir atölyede alternatör üretimi ile endüstri yolculuğuna başladı. Emsa Jeneratör, hem iç hem de dış pazarda hızla büyüyen ve gelişen jeneratör pazarının taleplerine doğru ve zamanında cevap verebilmek üzere 2015 sonunda Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan yeni, çevreci ve son teknoloji ile donatılmış fabrikasına taşındı. İstanbul Sancaktepe’de bulunan ve 90 kişinin görev yaptığı genel merkezine ek olarak, 30.000 m² alana kurulmuş olan Emsa Jeneratör fabrikasında şu anda konusunda bilgili, tecrübeli ve dinamik 65 mavi yaka personel ile Ar-Ge ve üretim konusunda tecrübeli ve etkin bir mühendis kadrosu görev yapıyor. 40. yılını kutlayan Emsa, üretiminin yüzde 75’ini 95’ten fazla ülkeye  ihraç ederek  ilk 1000  ihracat firması  arasında  yerini aldı. 

AĞIR SANAYİ, REFERANSLARIMIZIN ÖNEMLİ KISMINI OLUŞTURUYOR

Ağır Sanayiye yönelik ürünlerinizi ve çözüm önerilerinizi aktarır mısınız? 

3 Kva’dan 2500 Kva’ya kadar dizel jeneratör setleri, senkron sistem panoları,  jeneratör sistemleri için Scada ve otomasyon pano çözümleri,  ışık kuleleri,  mobil römork ve treylerli jeneratör setleri ürün gamımızı oluşturuyor.  Ağır sanayi referanslarımızın önemli bir kısmını oluşturuyor, 2017 yılında Tezcan Galvaniz, Kardemir Demir çelik gibi Türkiye’nin en büyük 100 endüstri kuruluşu olan firmalar kalite ve test standartlarını başarıyla geçtiğimizden Emsa’yı tercih etti. Ağır sanayi çözümlerimiz arasında Senkron sistem çözümlerimiz başta geliyor. 10 MVA’ya kadar çıkan endüstriyel ürün taleplerinde senkronizasyon sistemi ile yük ve arıza yedekli olarak şebeke ile kısa kesintili/yumuşak geçiş sistemleri ile talep yüküne göre ihtiyaç kadar jeneratörün devreye girmesini sağlayarak, düşük yakıt tüketimi, gücün bölünmesi nedeniyle düşük işletme maliyetlerini sağlamakta, müşterilerimizin enerji kesintilerinde konforunu yükselterek üretimin kesintisiz bir şekilde devamını sağlamaktayız.

Yorumlar

Yorumunu yaz