Müşterilerinden Tam Not Alıyor

Müşterilerinden Tam Not Alıyor

HMF Makine Genel Müdürü Halil Tamer Öztoygar, yaptıkları çalışmalarla müşterilerin ihtiyaçlarını giderdiklerini ve onlardan tam not aldıklarını söylüyor.

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai İş Makinaları Türkiye Distribütörlüğü'nü Türkiye çapında 40’tan fazla noktada, yaygın satış ofisleri ve servis istasyonları ile 1993 yılından beri yürütüyor. HMF; Türkiye temsilciliğini üstlendiği ve 1997 yılında ISO 14001 ile sertifikalandırılan Hyundai İş Makinaları Grubu ile Türkiye pazarında ekskavatör, yükleyiciler ve forkliftler ile yer alıyor. Satış rakamları, tesis olanakları ve pazarlama politikaları konularında gösterdiği üstün performansı sayesinde Hyundai tarafından birçok defa “Dünya’da Yılın En Başarılı Distribütörü “ ödülüne layık görülmüş. Bugün HMF Makina, Türkiye'nin dört bir yanındaki satış ofisleri, bayileri ve servis noktaları ile en süratli ve etkin hizmeti veriyor. 

Ürünleriniz ve ürün gamınız hakkında bilgi verir misiniz?

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai marka paletli ekskavatör, lastikli ekskavatör, lastikli yükleyici, bekoloder, silindirler ve mini yükleyicilerin yanı sıra 2003 yılından bu yana Hyundai marka LPG, akülü ve dizel forkliftleri ile en yeni endüstriyel ürünleri ürün gamında bulunduruyor. 1.5 tondan 120 tona kadar paletli ekskavatörler, 5.5tondan 21 tona kadar lastikli ekskavatörler, 9.8 tondan 33.4 tona kadar lastikli yükleyiciler, 2.7 tondan 3.3 tona kadar skid steer loaderler, 7 tondan 14 tona kadar toprak silindirleri ve 2.5 tondan 3 tona kadar olan yama silindirleri de HMF Makina ürün gamında bulunmaktadır. HMF tarafından Türkiye pazarına sunulan Hyundai Forkliftlerin ürün grubunu; 1.5 - 25 ton arası dizel forkliftler, 1.5 - 5 ton arası LPG'li forkliftler ile 1.5 - 5 ton arası akülü forkliftler oluşturmaktadır. HMF Makina aynı zamanda Hyundai marka toprak ve yama silindirlerini de müşterilerinin hizmetine sunmuştur. HMF'nin ürün çeşitleri ve markaları arasında; Hyundai iş makinaları ve Hyundai Endüstriyel ürünlerin yanı sıra Atlet marka depo içi ekipmanlar, Airo Personel yükselticiler ve iş makinalarında kullanılan D&A kırıcılar ve Mantovanibenne yıkım ataşmanları bulunmaktadır. HMF makina ürün gamına 2015 yılında eklenen Alman menşei’li Kramer markası ise hem tarım hem de inşaat firmaları tarafından tercih edilen mini lastikli yükleyici, teleskobik lastikli yükleyici ve telehandler ürünleri ile sektörde adından söz ettirmektedir.

Haberin Tamamı ST Ağır Sanayi Çözümleri Dergisi'nin Mayıs 2017 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz