Pazar Payı İtibarıyla Sektörde Lider Konumda

Pazar Payı İtibarıyla Sektörde Lider Konumda

TeknoVinç olarak Türkiye’de ilk kez 1994 yılında profesyonel kiralama hizmetini başlatan firma olduklarının altını çizen TeknoVinç Grup Başkanı Sinan Türeyen, profesyonel çözümlerle farklarını ortaya koyduklarını belirtiyor.

TeknoVinç, Manitowoc çatısı altındaki Potain Kule Vinçlerin, satış,  pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini yürütüyor. İstanbul genel müdürlük merkezli olarak sürdürülen kule vinç satış ve pazarlamasında TeknoVinç, 1990 yılından günümüze, pazar payı itibarı ile sektörde lider konumda yer alıyor. TeknoVinç, kule vinç kiralama hizmetlerini profesyonel anlamda başlatan ilk firmadır ve aynı zamanda TeknoVinç markası ile günümüzde Türkiye’nin en büyük kiralık kule vinç parkına sahip. TeknoVinç ayrıca STROS dış cephe personel ve malzeme asansörlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de yürütüyor. “İlk önceliğimiz güvenlik” prensibiyle tasarlanan ve imal edilen STROS dış cephe personel ve malzeme asansörleri tüm prestijli projelerde kullanılıyor. Sorularımızı TeknoVinç Grup Başkanı Sinan Türeyen yanıtladı.

PROFESYONEL KİRALAMA HİZMETİNİ İLK BİZ BAŞLATTIK

Firmalar, yaptıkları işlerle anılır. Siz, çalışmalarınızda nelere dikkat ediyor, farkınızı nasıl ortaya koyuyorsunuz?

TeknoVinç olarak Türkiye’de ilk kez 1994 yılında profesyonel kiralama hizmetini başlatan firma olduğumuzu hatırlatmak isterim. TeknoVinç olarak kiralama projelerindeki iş akışımız şöyle oluşmaktadır: Öncelikle projelerle ilgili saha ekspertizleri yapılıyor. Vinçlerin nereye yerleştirileceği ve birbirleriyle olan ilişkileri inceleniyor. Hepsi planlandıktan sonra fiyatlandırmaya geçiliyor. Bu aşamaya gelmeden fiyat teklifi vermiyoruz. Sözleşme yapıldıktan sonra kule vinçlerin sevkiyatları ve montajlar başlıyor. Bu operasyonlar için farklı  şantiyelerde çalışan yaklaşık 75  kişilik bir teknik ekibimiz var. Kapasitenin belirlenmesinden satın alma veya kiralama tercihine kadar projenin “vinçleştirmesini” TeknoVinç olarak biz üstleniyoruz

Yorumlar

Yorumunu yaz