Sistematik ve Az Hatalı Üretim Sunuyor

Sistematik ve Az Hatalı Üretim Sunuyor

Projelerini son teknolojiden yararlanarak hazırlayan Öncü Konveyör, firmalara gün sonunda ne kadar ürün çıktığının takibini yapmak ve planlamayı düzgün tutmak adına kolaylıklar sağlıyor. Basit ve daha az kompleksli konveyörleri sunan firma, üretimin düzenli bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyor.

Üretimi daha verimli hale getirmek ve modern zamana ayak uydurmak adına, konveyörlerine otomasyon sistemlerini katarak firmalara çözüm önerileri sunan Öncü Konveyör’ün Firma Ortağı Erdoğan Bölek sorularımızı yanıtladı. 

Firmanızdan kısaca bahseder misiniz?

Kuruluşu 2011 yılında olan ve 8 yıldan beri faaliyet gösteren Öncü Konveyör, sektörde kısa zamanda kendi kanıtlamış ve adından söz edilen firma seviyesine ulaşmıştır. Proje esaslı konveyör üretiyoruz.

Müşteri tarafından projeler bize ulaşıyor, bu projeleri değerlendiriyoruz. Proje üzerinde oluşabilecek aksaklıklar varsa bunları dile getirip çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz çözümleri proje üzerinde revize edip son haline getiriyoruz. Proje son halini aldıktan sonra maliyet çalışması ile teklifimizi sunuyoruz. Teklifimiz onay gördükten sonra tasarım ekibimiz ile projeyi 3 boyutlu olarak hazırlayıp, müşterinin onayına tekrar sunuyoruz ve tasarım üzerinden tekrar kontroller yapılıyor ve akabinde imalat süreci başlıyor ve üretim teknik resim üzerinden ilerlemektedir.

Haberin Tamamı ST Proses Otomasyonu Dergisi'nin Mayıs 2017 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz