Think-in Etkinliğinde Ağ Güvenliği Konuşuldu

Think-in Etkinliğinde Ağ Güvenliği Konuşuldu

Radore Think-in etkinlik zincirinin ilk halkası, ağ güvenliği konusunda uzman kişilerin katılımıyla, Radore iş ortakları ve müşterilerine özel düzenlenen buluşmada hayat buldu.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, Think-in etkinliklerinin ilkini Brocade işbirliği ile ağ güvenliği konusunda gerçekleştirdi. Teknolojinin gelişmesiyle hızla büyüyen dijital dünyada giderek önem kazanan ağ güvenliği konusunda konuşmacılar ve panelistler eşliğinde tüm yönleriyle ele alındı.

Günümüzde var olan ve gelecekte işletmeleri bekleyen güvenlik riskleri üzerinde önemli bilgilerin paylaşıldığı etkinlik, Radore Genel Müdürü Sadi Abalı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Abalı, “2017 yılında Türkiye’deki güvenlik pazarının 230 milyon doları aşması beklenirken, tüm işletmelerin öncelikleri arasında ilk sıralarda güvenlik geliyor” dedi. İş ortakları ile birlikte dünya çapında güvenlik çözümlerini işletmelere hizmet olarak sunduklarının altını çizen Abalı, yüksek maliyetli yatırımlar ve sürekli bakım maliyetlerine katlanmadan tüm işletmelerin verilerinin güvenliğine sahip olabileceğini belirtti.

Haberin Tamamı ST Endüstri 4.0 Dergisi'nin Mayıs 2017 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz