İnsanlar Tarafından, İnsanlar için Teknoloji…

İnsanlar Tarafından, İnsanlar için Teknoloji…

Accenture Teknoloji Vizyonu 2017, insanlar için insanlar tarafından geliştirilen teknolojinin geleceğini öngörüyor. “İnsanlar için Teknoloji” ana temasına uygun olarak hazırlanan rapora göre yapay zekâ, dijital ekosistemler ve pazar alanlarındaki insan merkezli teknolojinin hızla artması; insanlara güç katacak, iş dünyasının ve toplumun dönüşümünü sağlayacak.

İş dünyasına kapsamlı bir şekilde bakarak, işletmeleri, endüstrileri ve insanları etkileyecek en büyük potansiyele sahip, gelişen teknoloji eğilimlerini inceleyerek, yaklaşık 17 yıldır yılın teknoloji trendleri belirleyen Accenture, Teknoloji Vizyonu 2017 raporunu yayınladı.

Accenture Teknoloji Vizyonu 2017, önümüzdeki üç yıl boyunca insanların iş dünyasının ezberini bozmak için uygulayacağı en belirgin teknoloji trendlerini öngörüyor.  Bu yıl "İnsanlar için Teknoloji" ana temasıyla yayınlanan rapor, iş dünyası ve teknoloji liderlerine insan yeteneklerini artırmak ve güçlendirmek, aktif olarak teknoloji tasarlamak ve yönlendirmek için harekete geçme çağrısında bulunuyor. Rapor, insanlar için ihtiyaçları kesintisiz olarak öngören ve aşırı kişiselleştirilmiş deneyimler sunan teknolojilerin ortaya çıkmaya başladığını ortaya koyuyor.

Haberin Tamamı ST Endüstri 4.0 Dergisi'nin Mayıs 2017 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz