EPS ve Yapı Kimyasalları Ürünleri ile Müşterilerine Çözüm Sunuyor

Sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan NEOTHERM, DİLEKPOR markası ile EPS’de, Bursa Yapı Kimyasalları markası ile yapı kimyasallarındaki ürün gamıyla müşterilerine kaliteli çözümler sunuyor. 

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren NEOTHERM, yalıtımdan yapı kimyasallarına geniş bir ürün portföyüne sahip. Başarı grafiğini her geçen gün yükselten markanın çalışmalarını Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arslan ile konuştuk. 

NEOTHERM’in çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?

1993 yılında ticari hayatıma başlamış bulunuyorum. Daha önceki yıllarda çatı kaplama, izolasyon sektöründe satış ve uygulama işi yapıyordum. 2007 yılında EPS üretimiyle ilgilenmeye başladım. Gerekli yatırımları yaparak bu alanda üretim gerçekleştirmeye başladık. 2007 yılından bu yana sektörde özellikle Marmara Bölgesinde önemli bir gelişme kaydettik. Firmamızın ürün gamı oldukça geniş. EPS’nin yanı sıra yapı kimyasalları alanında da üretimi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca alçıpan profil üretimi, söve malzemeleri de çalışmalarımız arasında yer alıyor. Söve malzemelerinin üretimini biz yapmıyoruz. Hammaddesini biz temin ediyoruz.

Haberin Tamamı ST İnşaat Ve Malzeme Dergisi'nin Haziran 2017 Sayısında