Dijitale Büyük Yatırım

Dijitale Büyük Yatırım

Türkiye’nin en büyük elektronik komponent tedarikçisi ve distribütörü Özdisan Elektronik, 37 yıllık deneyimini e-ticaret sektörüne taşıdı. Dijital ortamda dev bir arama motoru geliştiren Özdisan Elektronik, 100 binden fazla elektronik sanayi ürününü tek bir çatı altında topladı. Alt yapısı 1,5 milyon doların üzerinde bir yatırımla oluşturulan platform, 153 ülkeye ihracat gerçekleştirerek sektördeki büyük bir açığı kapatıyor. 

Elektronik komponent distribütörlüğünde Türkiye’nin lider markası olan Özdisan Elektronik, Endüstri 4.0’a uyum sağlamak adına sürdürdüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimiyle dijitale 1,5 milyon doların üzerinde yatırım yapan firma, yenileme ve hizmet kalitesini en üst seviyelere taşıma çalışmalarını, yeni yatırım harcamalarıyla desteklemeye devam ediyor. 

Türkiye’de teknolojik alt yapı yetersizliği nedeniyle üretilemeyen, yüksek teknolojili komponentleri bünyesinde barındıran ozdisan.com, başta KOBİ’ler olmak üzere ülkemizdeki üreticilere uygun ve hazır ürünler tedarik ediyor. Komponent sektöründe yaşanan tedarik problemlerine çözüm olması adına kurulan platform, aynı zamanda elektronik bir ansiklopedi gibi hizmet vererek, kullanıcıların ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmelerine ve ürünleri karşılaştırabilmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca yurt dışındaki sistemlerin aksine sipariş için sayı sınırlaması bulundurmayarak küçük miktarlarda sipariş verebilmeyi de mümkün kılıyor. Sunduğu bu avantajlarla ozdisan.com üretim alanında faaliyet gösteren firmalara, özellikle de KOBİ’lere can suyu oluyor. 

Haberin Tamamı ST Makina Dergisi'nin Ağustos 2017 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz