Yeni Referanslarıyla Enerji Sektöründeki Pazar Payını Büyütüyor

Yeni Referanslarıyla Enerji Sektöründeki Pazar Payını Büyütüyor

Valmet, Hamitabat’ta kurulacak olan bin 200 MW’lık kombine çevrim güç santralinin ardından, kurulumu Bilgöl’de devam eden Kiğı Hidroelektrik Enerji Tesisi (Kiğı HEPP)’ni de referanslarına ekledi.

Enerji, selüloz ve kağıt sektörlerine yönelik ileri teknoloji ürün ve çözümleriyle tüm dünyada önemli projelere imza atan Valmet, sunduğu inovatif çözümlerle müşterilerine sağladığı fırsatları geliştiriyor. Referanslarına durmaksızın yenilerini ekleyen Valmet, Hamitabat’ta kurulacak olan 1200 MW’lık kombine çevrim güç santralinin ardından, kurulumu Bilgöl’de devam eden Kiğı Hidroelektrik Enerji Tesisi (Kiğı HEPP)’ni de referanslarına ekledi.

Kiğı Santrali Ana Ekipmanları Teslim Edildi

Valmet’in halihazırda devam eden projeleri hakkında bilgi veren Enerji ve Proses Otomasyon Sistemleri Türkiye Satış Müdürü Yücel Doğan ise, Valmet’in dağıtılmış otomasyon kontrol sistemi Valmet DNA ile birlikte tesis bilgi ve performans izleme sistemini tedarik ettiği Hamitabat Kombine Çevrim Güç Santrali projesinde ilk ateşlemenin Mayıs ayı içerisinde başarıyla gerçekleştirildiği bilgisini vererek projeyi bu yıl içerisinde tamamlamayı planladıklarını aktardı. 

Haberin Tamamı ST Elektrik-Enerji Dergisi'nin Ağustos 2017 Sayısında

Yorumlar

Yorumunu yaz