Yerden Tasarruf Sağlayan Sinyal Parafudrları

Yerden Tasarruf Sağlayan Sinyal Parafudrları

Phoenix Contact Termitrab complete ürün yelpazesi ile piyasada bulunan en ince aşırı gerilim koruyucu cihazları sunuyor. Sadece 3,5 mm genişlikte olup otomasyon sinyalleri için uygundur. Bu, koruyucu cihazların sadece bir metrelik DIN rayı üzerinde 572 sinyali aşırı gerilime karşı koruyabileceği anlamına gelir.

Dahili ayırma fonksiyonu sayesinde aşırı yüklenme durumunda güvenli bir şekilde devreden ayrılmasını sağlar. Durumunu bir beslemeye ihtiyaç duymadan mekanik olarak gösterir. İsteğe bağlı uzaktan izleme modülleri, bir fotoelektrik bariyer vasıtasıyla 40'a kadar yanyana cihazın durumunu izler. Sonuç olarak bu tür sistemlerin kurulumu artık basitleştirildi: bu koruma modülleri için ek bir kablolama veya programlama gerekli değildir.

Özel üretilmiş ürün yelpazesi sayesinde özel gereksinimlerinize göre, ince tasarımlı modeLler, test edilebilen koruyucu fişli modeller, sinyalizasyon ve opsiyonel uzaktan izleme modülleri seçilebilmektedir. Aşırı gerilimden korunma cihazları push-in veya vidalı bağlantıya sahiptir. Yenilikçi bıçaklı ayırma bağlantılı modeller ve ve Ex uygulamaları için versiyonlar da mevcuttur.