Hijyenik Alanlarda ve Gıda Sanayinde Planet Redüktörü

Hijyenik Alanlarda ve Gıda Sanayinde Planet Redüktörü

Neugart’ın HLAE planet redüktörü hijyenik alanlarda ve gıda sanayinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirildi ve tasarlandı. Dünya çapında Hijyenik Dizayn ile geliştirilen ilk planet redüktörü olan ürün, hassas sanayi kollarında üretimden beklenen yüksek talepler konusundaki eksiklikleri gideren bir yenilik oldu.

HLAE redüktörünün geliştirilmesinde yürürlükte olan standartlar ve yönetmeliklerin şartları sürecin başından itibaren tutarlı bir şekilde takip edildi. Neugart bir EHEDG üyesi olarak bu talepleri öteden beri göz önünde bulundurur, Hygienic Design alanında uzmanlar tarafından koyulan emniyet düzenlemelerini destekler ve bunların taleplerini yerine getirir. 

Elektropolisaj yüzeyi, kullanılan malzemesi ve redüktörün üzerinde düz alanlardan tutarlı bir şekilde kaçınılması sonucu HLAE yüksek Hijyenik Dizayn taleplerini yerine getirmektedir. 

Neugart HLAE planet redüktörleri, ilaç, gıda ve kozmetik ürünlerinin güvenilir ve temiz koşullar altında üretilmesinde en esaslı unsurlardan biridir.

Haberin Tamamı ST Robot Yatırımları Dergisi'nin Eylül 2017 Sayısında