Ana Verileri Kaydetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Ana Verileri Kaydetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

SICK Master Analyzer; tanımlama, ambalajlama, yükleme ve yük güvenliği teknolojisi kategorisinde 2016 yılının 'En İyi Ürünü" ödülüne sahiptir. Modern, ergonomik tasarımın modüler sensör teknolojisi ve yenilikçi veri yönetimiyle eşleştirildiği kombinasyon; lojistik süreçler içinde esnek otomasyonun temelidir.

SICK AG Sistem ve Endüstrilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Reinhard Bösl, “Jürinin Master Analyzer'a ‘En İyi Ürün’ ödülünü layık görmesinden son derece mutlu olduk ve gurur duyduk. Bu, Endüstri 4.0 bağlamında güvenilir veri kaydı ve analizinin oynadığı temel önemdeki rolü vurgulamaktadır. Sistemimizle kullanıcılarımızın otomasyonlu lojistik sistemlerinde kalite ve verimliliği arttırabilmek için kapsamlı gerçek zamanlı veri çıkışı yapabilmelerini sağlıyoruz," diye konuştu.

Master Analyzer; boyut, ağırlık ve parça numarası artı fotoğraflar gibi nesne ana verilerinin standartlaştırılmış biçimde kaydedilmesi ve korunmasını sağlamak için mümkün olan en kolay yaklaşımı uygulamaktadır. Esneklik ve ayarlanabilirlik için ana verilerin belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Bu, verimli ve sürdürülebilir işlemlere ulaşmanın tek yoludur. Endüstri 4.0 bu ana verileri üretir, kullanır ve değiştirir. Artan ürün özelleşmesi, artan sayıdaki değerlerin göz önüne alınması gerektiği anlamına gelmektedir. Değişiklik ihtiyacı ise bu gerçeklikten kaynaklanmaktadır.

Haberin Tamamı ST Depolama Çözümleri Dergisi'nin Eylül 2017 Sayısında