30 Yıllık Tecrübesi ile Yenilikleri Yakından Takip Ediyor

30 Yıllık Tecrübesi ile Yenilikleri Yakından Takip Ediyor

Biolab Satış Pazarlama Uzmanı M. Çağatay Vasfi, 30 yıllık tecrübeleriyle Biolab olarak yenilikleri yakından takip ettiklerini belirterek, "Kendi markamız ile geliştirdiğimiz sistemleri global pazarlama konusunda da faaliyetlerimizi hızlandırmaktayız. Bu anlamda tamamen kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen otomatik kinematik viskozimetre ve ED-XRF elemental analiz sistemlerimizi Biolab markası ile yalnızca ülkemiz ve bölgemizde değil; dünyanın birçok ülkesinde satış, pazarlama ve teknik destek faaliyetlerine başlamış bulunmaktayız” diyor. 

Çimento, maden, petrokimya, enerji, gıda, ilaç, çevre, kimya sektörlerinde kalite kontrol, üretim verimliliği veya makina sağlığı kontrolü gibi işletmeler için kritik öneme sahip analiz sistemlerinin satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdüren Biolab, 30 yıllık sektörel tecrübesi ile öne çıkıyor. Başarı grafiğini her geçen gün yükselten Biolab’ın Satış Pazarlama Uzmanı M. Çağatay Vasfi “Hammadde üretiminden çimentonun öğütülmesine kadar geçen tüm üretim aşamalarında karışımların belirlenmesi ve kontrol altında tutulması, çimento üretim ve kalite optimizasyonu açısından büyük öneme sahip” diyor.

30 yıllık tecrübeleriyle Biolab olarak yenilikleri yakından takip ettiklerini belirterek “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlı çalışanlarımızın sürekli gelişimine önem veren ve destekleyen bir anlayış ile çalışmalarımıza devam edeceğiz" diyen Çağatay Vasfi Bey sorularımızı şöyle yanıtladı.

Haberin Tamamı ST Ağır Sanayi Çözümleri Dergisi'nin Eylül 2017 Sayısında