Güvenli, Akıllı ve Hızlı Isıtma ve Serinletme Sistemleri Sunuyor

Güvenli, Akıllı ve Hızlı Isıtma ve Serinletme Sistemleri Sunuyor

REHAU ile ısıtma ve serinletme sistemleri daha güvenli, akıllı ve hızlı.  200’ü aşkın lokasyonda 20 binden fazla çalışanı ile dünya çapında sürdürülebilir inşaata yönelik bütüncül çözümler sağlayan, yapı teknolojileri alanında lider firmalardan biri olan REHAU, yerden ısıtma ve soğutma konusunda montajı kolay ve kapsamlı bir konfor sağlayan uyumlu, genel bir çözüm sunuyor. 

Teknolojinin gelişimi ile birlikte elde edilen kazanımlar günlük hayatımızı kolaylaştırıyor. Günümüzde, sunduğu yüksek konfor düzeyi, düşük sıcaklık beslemesi ve dolayısıyla yüksek enerji verimliliği sayesinde ısıtma ve soğutma sistemleri daha çok konuşulur hale geldi. Bununla birlikte, ısıtma ve serinletme sistemlerinin yapılandırılması ile montajının hızlı ve kolay olması daha fazla gündem olmaya başladı. 

200’ü aşkın lokasyonda 20 binden fazla çalışanı ile dünya çapında sürdürülebilir inşaata yönelik bütüncül çözümler sağlayan, yapı teknolojileri alanında lider firmalardan biri olan REHAU, yerden ısıtma ve soğutma konusunda montajı kolay ve kapsamlı bir konfor sağlayan uyumlu, genel bir çözüm sunuyor.

Haberin Tamamı ST İnşaat Ve Malzeme Dergisi'nin Eylül 2017 Sayısında