Ultra-Taşınabilir Koruma Testi Seti ve Kalibratör

Ultra-Taşınabilir Koruma Testi Seti ve Kalibratör

OMICRON’un başarı hikayesi bundan 25 yıl önce bir CMC ile başladı. Bugün ise OMICRON’nun geniş ürün ailesi birçok uygulamayı içeren çok sayıda alanında uzman test cihazlarından oluşuyor. Kendimize ultra-taşınabilir gereksinimleri de yerine getiren tam donanımlı bir koruma testi seti geliştirme hedefi koyduk. Ve şimdi, dünyadaki en hafif ve en hassas 3 fazlı koruma testini deneyimleyebilirsiniz.

CMC ürün ailesinin en yeni ürünü olan 3 fazlı test seti CMC 430, hibrid ölçme ve kayıt özellikleri ile röle test cihazı ve kalibratör olarak olağanüstü performansını birleştiriyor. Mükemmel taşınabilirliğe ihtiyaç duyulan durumlarda test mühendislerinin tercihi olan CMC 430’un sunduğu 3 x 12.5 A’ e kadar akım ve 6 x 150 V’a kadar gerilim de yeterlidir. Ağırlığı ise sadece 8.7 kg / 19.2 lbs’dır. Kenar korumaları olan sağlam tasarımı ile hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için uygundur.

Yazılım araçları Test Universe, CMControl App ve RelaySimTest,hızlı manuel testten, CMC 430’u oldukça esnek bir çözüm haline getiren dağıtılmış şema testlerine kadar birçok uygulamaya izin verir.