Sektöre Güvenlik Uygulamaları Çözümü Sunuyor

Sektöre Güvenlik Uygulamaları Çözümü Sunuyor

Güvenlik uygulamaları için farklı ürünlerin bir arada kullanıldığı ürünleri portföyüne ekleyen İmaj Teknik, gerekli çalışmaları yakın zamanda tamamlayarak sektöre sunmayı hedefliyor. İmaj Teknik ayrıca görüntü işleme alanında da çalışmalarına devam ediyor.

Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren ve müşterilerine ürünler sunan İmaj Teknik, yeni dönemde güvenlik uygulamaları ile ilgili özel çözümlerini sektöre tanıtmaya hazırlıyor. İmaj Teknik Satış Mühendisi ve Elektrik Elektronik Mühendisi Ali Osman Mutlu, “Hücre içi ya da bir alanda gerçekleştirdiğimiz güvenlik uygulamaları için farklı ürünlerin bir arada kullanılarak oluşturulacak güvenlik uygulamaları bir çözüm sunmaktadır ve bu aşamada gerekli ürünleri grubumuza katmış bulunuyoruz. Gerekli çalışmaları yakın zamanda tamamlayarak sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca görüntü işleme yönünde piyasaya sunmak adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız da devam etmektedir” sözleriyle yeni dönem hedeflerini açıklıyor.

Ürün ve çözümleriniz endüstrinin hangi zorlu şartlarıyla başa çıkıyor ve bunun için ayırt edici ekipman özellikleriniz nelerdir?

Endüstride kullanılan robot sistemleri, presler ve hareketli sistemler gibi ekip ve ekipmanların çevresinde oluşturabileceği kazaları minimize etmek için kullanılan alan tarayıcı sensörleri, optik data transfer cihazları ve benzeri ürünlerimiz kaza risklerini en az seviyeye indirerek operatörün yaralanmasını ve araçlarda oluşabilecek zararları ortadan kaldırmak amacı ile çalışmaktadırlar.

Haberin Tamamı ST Robot Yatırımları Dergisi'nin Ekim 2017 Sayısında