Motorun Gücü En İyi Şekilde Kullanılabilen Şanzımanlar

Motorun Gücü En İyi Şekilde Kullanılabilen Şanzımanlar

Allison tam otomatik şanzımanlar ile elektrikli motorun gücü en iyi şekilde kullanılabiliyor. 65 tona kadar brüt ağırlık ile sunulan Terberg elektrikli kamyonlar, Allison ile verimliliği en üst seviyeye çıkartıyor. 

SCHERM Group’un 65 tonluk terminal tipi çekicileri, yoğun dağıtım görevlerini yerine getirmek üzere Allison Tork konvertörü sayesinde mümkün olan en kısa sürede maksimum hıza erişiyor. 

SCHERM Group, yaklaşık iki yıldır BMW Group fabrikasına malzeme ve parça  taşıma hizmetleri için Allison tam otomatik şanzıman donanımlı, yüzde 100 elektrikli Terberg YT202-EV terminal tipi çekiciyi kullanıyor.

SCHERM Group Filo Müdürü Ulf Frenzel konu ile ilgili olarak; “Elektrikli kamyon, şehir içi dağıtımlarda kendini kanıtladı ve BMW ile aramızdaki teslimat programımız, tam zamanında akıcı bir şekilde devam ediyor. Allison tam otomatik şanzımanlar ile elektrikli motorun gücü en iyi şekilde kullanılabiliyor. Allison sayesinde e-kamyon, rahatça manevra yapılabiliyor ve araç kullanımı oldukça kolaylaşıyor,” dedi.