Dekoratif Duvar Kaplama Sistemlerini Müşterilerinin Beğenisine Sundu

Dekoratif Duvar Kaplama Sistemlerini Müşterilerinin Beğenisine Sundu

Volo Yapı Kimyasalları Proje Satış Uzmanı Doğuş Uçar, ürün gamlarına yeni kattıkları ve geliştirme çalışmalarına devam ettikleri dekoratif duvar kaplama sistemlerini müşterilerinin kullanımına sunmaya başladıklarını açıkladı. 

Yeniliğe önem veren Volo Yapı Kimyasalları’nın gündeminde iki önemli başlık var: Dekoratif duvar kaplama sistemleri ve 2018 yılı için yeni yüz ve ambalaj çalışmaları. Çalışmalarına hız veren markanın gündemini,  Proje Satış Uzmanı Doğuş Uçar ile konuştuk. 

Firmanızın kurumsallaşma süreci ve çalışmaları hakkında bilgi veriri misiniz? Hangi ürün ve sistemlerle müşterilerinize çözüm sunuyorsunuz?  

Volo olarak kurumsallaşmaya büyük önem veriyoruz ve bu yönde adımlar atmaya devam ediyoruz. Bunlardan biri, mevcut ürünlerimizin 2018 yılında yeni yüz ve ambalajlarına kavuşmasıdır. Bu sayede ürünlere yeni isim grupları ve ayırt edilebilir görsellikler ekliyoruz. Volo olarak piyasayı yakından takip ediyor, iyi analiz ediyor ve değişimlere ayak uyduruyoruz. Bu bağlamda müşterilerimize ısı yalıtım, su yalıtım, boya ve astarlar, seramik yapıştırıcı ve derz dolgular, beton kürleri, yüzey sertleştiriciler, membran grupları, söve ve dekoratif duvar grupları, yardımcı ürünler gibi çeşitli konuları tek bir çatı altında çözme olanağı sunuyoruz. Bu sayede rakiplerimizden sıyrılıp hep bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Haberin Tamamı ST İnşaat Ve Malzeme Dergisi'nin Ekim 2017 Sayısında