Enerji Maliyeti ve Risk Yönetimi Sunuyor

Enerji Maliyeti ve Risk Yönetimi Sunuyor

Enerji maliyet yönetimi alanında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Enexion, Almanya ve İsviçre gibi pazarlarda elde ettiği birikimi Türkiye’ye taşımayı hedefliyor. Çimento başta olmak üzere gıda, yalıtım, plastik, ambalaj, alüminyum, akü gibi birçok sektöre ve organize sanayi bölgelerine hizmet veren Enexion, bu kapsamda hem enerji maliyet ve risk yönetimi konusunda danışmanlık vermeye hem de kojenerasyon ve ISO 50001 belgesi alım süreçlerinde firmaların en ideal çözümleri bulmalarına yardımcı olmayı planlıyor. 

“İşletmelerin Yılda 2 Milyon TL Maliyet Avantajı Yakalamalarına Yardımcı Oluyoruz” 

Büyük şirketler için Toplam Enerji Maliyeti (TEC) Yönetimine odaklanan lider servis sağlayıcısı olarak dünya üzerinde pek çok ülkede danışmanlık hizmeti sunan Enexion Grup, şimdi de Türkiye pazarında aktif rol oynamaya hazırlanıyor. 

Farklı pek çok sektörde faaliyet gösteren şirketlerin enerji maliyetlerini ve risklerini etkileyecek her faktöre; yenilikçi bir tavırla yaklaşıp, arz tarafındaki çıkar çatışmalarını engelliyor ve adapte olmasına katkı sağlıyor. Türkiye pazarındaki hedeflerini ve odaklandığı sektörleri konuşmak için bir araya geldiğimiz Enexion CEO’su BjörnVortish, bir işletme için 2 milyon TL’ye varan bir maliyet avantajı yakalamalarına yardımcı olduklarını ifade ediyor.