Bakım Sürelerinin Kısaltılması Sağlanıyor

Bakım Sürelerinin Kısaltılması Sağlanıyor

Entegre kontrol sistemleri kapsamında kullanılan MIDAS isimli kütüphanenin IEC 61850 standardına dayalı elektriksel ekipmanların izleme ve kontrolünde faydalanıldığını söyleyen ABB Proses Endüstrileri Lokal İş Birimi Satış Müdürü Bahadır Avcı, DCS üzerinden Asset Management sistemleriyle üretimin optimize edilerek bakım sürelerinin kısaltıldığını dile getiriyor. 

ABB’nin tüm süreçleri entegre hale getirerek birlikte çalıştığı markalara değer kattığını hatırlatan Avcı, ABB Ability kapsamında üretim optimizasyonu, duruş sürelerinin azaltılması, varlık yönetimleri ve ERP sistemleri ile tam uyumlu çözümlerin yer aldığını ifade ediyor. 

Bölüm faaliyetlerinizi ve ekibinizi tanıyabilir miyiz?

ABB Proses Endüstrileri Lokal İş Birimi olarak çimento, maden-mineral, kâğıt ve demir çelik sektörleri ağırlıklı olmak üzere endüstriyel projelerde anahtar teslim elektrifikasyon ve otomasyon projeleri yapıyoruz. Ekibimizi Satış, Proje Yönetimi, Elektrifikasyon ve Otomasyon operasyon (mühendislik ekibi) bölümleri olarak dört temel birim olarak düşünebilirsiniz. Kendi ilgi alanlarında çok deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte Türkiye ve sorumluluğumuzda olan diğer ülkelerde önemli endüstriyel projeler yapmaktayız.