Yazılımda Yenilikçi Çözüm Kimya Üretim Modülü

Yazılımda Yenilikçi Çözüm Kimya Üretim Modülü

Çeyrek asırlık deneyimi ve profesyonel ekibiyle kimya sektörünün önde gelen firmalarına hizmet veren CPM ERP, Kimya Üretim Modülü ile kimya sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri bir platformda topluyor. Üretim planlamadan sevkiyata, satın alma yönetiminden laboratuvar uygulamasına kadar birçok süreci CPM ERP ile takip etmek mümkün.

En ufak hata ve dikkatsizliğin ağır sonuçlar doğurabildiği bir iş sahası olan kimya sektörü, sadece üretim aşamasında değil, stok, satış, maliyet ve risk yönetimi konularında da detaylı bir planlama, takip ve kontrol gerektiriyor. CPM ERP’nin Kimya Üretim Modülü, iş süreçlerine düzen, güven ve hız kazandırıyor. Kimya sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan sistem, şirketlere özel uygulamalarla dinamik ve güvenilir bir yapı sunuyor.

CPM ERP; üretim planlamadan sahadan veri toplamaya, alternatif hammadde kullanımından özel yedirme işlemlerine, analiz sertifikalarından kalite yönetimine, finanstan muhasebeye, stok yönetiminden dış ticarete kadar ihtiyaç duyulan tüm iş süreçlerini tek bir çatı altında topluyor.