LED teknolojisi ile aydınlanacak

LED teknolojisi ile aydınlanacak

Tasarım çizgisinin yanısıra projede kullanılacak malzemelerin kalitesiyle de öne çıkan NG Residence projesi enerji verimliliği sağlayan LED teknolojisi ile aydınlanacak. Daire içi kablolamaların otomasyon kurulumuna uygun olduğunu belirten NG Residence Proje Müdürü Ceyhun Gökçek, daire sahibinin isteğine göre otomasyon yapılabileceklerini; bunun da enerji verimliliğini artıracağını açıklıyor. 

NG Residence projesini öne çıkaran özelliklerinden biri de projede konforu artıracak ve enerji verimliliğini sağlayacak uygulamalar. 288 adet bağımsız bölümün yer aldığı projenin detaylarını, Proje Müdürü Ceyhun Gökçek ile konuştuk. 

NG Residence kullanıcıya hangi avantajları sunuyor? Projenin özellikleri hakkında bilgi verir misiniz? 

NG residence projemizde 26 katlı residence kulesi, 28 katlı uluslar arası beş yıldızlı zincir Marriott Hotel ve 3200 kişilik kongre merkezi yer almaktadır. Projemizde 288 adet bağımsız bölümden oluşan 1+1 ve 2+1 iki daire tipi mevcuttur. 1+1 daireler 62-88 metrekare, 2+1 daireler 69-130 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Projemizin sosyal alanlarında fitness merkezi, havuz, spor alanları yer almaktadır. Projemizde her bağımsız bölüme birer adet otopark tahsis edilecektir