B.IQ Anahtarlar ve Çelik B.7 ve K.1 Prizler Teknolojisi

B.IQ Anahtarlar ve Çelik B.7 ve K.1 Prizler Teknolojisi

Emre Arolat Architecture’ın Ankara’nın en özel karma projelerinden biri olarak tasarladığı Kuzu Effect, paslanmaz çelik B.IQ anahtarlar ve çelik B.7 ve K.1 prizler ile Hager I Berker’in üstün KNX teknolojisini yansıtıyor. 

Rezidans, ofis, loft daireler ve çarşı olarak ayrılan bütün bölümler üstün tasarım ödüllü B.IQ anahtarlar vasıtasıyla otomasyon sistemine dahil ediliyor. Interra ekranlar üzerinden iklimlendirme, aydınlatma, güvenlik gibi kontrollerin ve interkom hizmetlerinin kolayca kontrol edildiği proje, sakinlerine yeni nesil konforu yaşatıyor. 

Binalarda yaşam konforu ve enerji yönetimi alanında entegre çözümler sunan Hager I Berker, Ankara’nın en önemli arterlerinden Çankaya Oran’da yükselen Kuzu Effect’teüstün tasarım ödüllü B.IQ ile proje sakinlerine maksimum konfor sağlıyor. Akıllı bina otomasyon sisteminde Hager I Berker kalitesinin tercih edildiği projede üstün tasarım ödüllü paslanmaz çelik B.IQ ve anahtara uygun olarak üretilen B.7 çelik monoblok anahtar priz kombinasyonu kullanılıyor. Loft dairelerde B.IQ çelik ve B.7 çelik anahtar prizler kullanılırken, rezidans bloğunda özel üretim 

Haberin Tamamı ST İnşaat Ve Malzeme Dergisi'nin Aralık 2017 Sayısında