Su Yönetimi için Yeni Nesil Otomasyon Teknolojisi

Su Yönetimi için Yeni Nesil Otomasyon Teknolojisi

Otomasyon sektörünün öncü markası Mitsubishi Electric, İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU) tarafından düzenlenen “IV. Uluslararası Su Kongresi: Akıllı Şehirlerde Su Yönetimi” etkinliğinde, su ve atık su otomasyonu konusunda sunduğu çözümlerini anlattı.

“Şehir İçme Suyu Enerji Optimizasyonu Çözümü” konulu sunumuyla etkinlikte yer alan Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Büyük Projeler İş Geliştirme ve Fabrika Otomasyon Direktörü Hüsnü Dökmeci, farklı üreticilerin geliştirdiği pompa ekipmanlarına entegre olarak tüm sistemi kontrol edebilen Aquatoria yazılımı hakkında bilgi verdi. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İZSU) 2-4 Kasım tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleştirdiği “IV. Uluslararası Su Kongresi: Akıllı Şehirlerde Su Yönetimi” etkinliğinde, şehir suyu altyapısının akıllı yönetimi konusu masaya yatırıldı. Yurtiçi ve yurtdışından uzmanlar tarafından güncel araştırmaların aktarıldığı etkinlikte, “Şehir İçme Suyu Enerji Optimizasyonu Çözümü” konusunda sunum gerçekleştiren Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Büyük Projeler İş Geliştirme ve Fabrika Otomasyon Direktörü Hüsnü Dökmeci, Mitsubishi Electric’in su ve atık su otomasyonu ile ilgili sunduğu teknolojileri anlattı. 

Haberin Tamamı ST Proses Otomasyonu Dergisi'nin Ocak 2018 Sayısında