Odaklanma Özelliği İçeren Gaz Dedektörü

Odaklanma Özelliği İçeren Gaz Dedektörü

Fluke Ti450 SF6 Gaz Sızıntı Dedektörü. MultiSharp™ Odaklama ve ek SF6 gaz tespit özelliği içeren Termal Görüntüleme Cihazı. İhtiyacınız olan analizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde yapın.

Her gün için kızılötesi. SF6 ihtiyacınız olduğunda gaz tespiti.

Gelişmiş SF6 tespiti sunan üstün performanslı kamerayla verimliliği artırın ve paradan tasarruf edin; ayrıca iki önemli işlevi tek bir araçla gerçekleştirin. En iyisi de makul fiyatlı olması; böylece ağır kira bedelleri ödemek veya pahalı yüklenicilerle çalışmak zorunda kalmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kızılötesi ve gaz denetimleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Bağımlılık İçin Tasarlandı

Fluke üretimi üstün performanslı kabzalı kameranın teknolojisini kullanan Fluke Ti450 SF6, kızılötesi moddan gaz moduna kolayca geçer. Sahadayken modları bir çırpıda değiştirmeyi kolaylaştırır.

İki Önemli Çözüm Bir Olağanüstü Kızılötesi Kamerada  

Yeni Ti450 SF6 Gaz Sızıntı Dedektörü, performans ve fiyat konusunda en iyisi. Kabza rahatlığı ve hedefleyip fotoğraf çekme kolaylığıyla, zor noktaları dahi tespit etmek kolay. SF6 yer belirleme ek özelliğiyle, ihtiyacınız olan analizleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yapabilirsiniz. Şirketler artık zorlayıcı denetim gerçekleştirme, SF6 kaçaklarını izleme ve çok yüksek ekipman alma veya kiralama maliyetlerini yönetme zorunluluğunda takılıp kalmayacak.