17’nci Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

17’nci Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Univera’nın gelenekselleşen etkinliği Mobil Teknolojiler Günü, 4 Nisan’da, Sheraton Ataşehir’de gerçekleşecek. Dijital dönüşümün konuşulacağı etkinliğin bu yılki özel konuşmacısı ise İnternet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu olacak.

Uzun yıllardır kurumsal teknoloji çözümleri ile yüzlerce firmaya hizmet veren Univera, teknoloji trendlerini ve kurumlar için gelişen dijital dünyayı her yıl düzenlediği Mobil Teknolojiler Günü etkinliğinde katılımcılar ile paylaşıyor.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM YOLCULUKLARI AKTARILACAK

Bu yıl 17’nci kez düzenlenecek olan Mobil Teknolojiler Günü’nde, Anadolu Motor ve Nestle’nin de aralarında yer aldığı farklı sektörlerde hizmet veren firmalar, dijital dönüşüm yolculuklarını aktaracak. Bitmeyen bir döngü olan dijital dönüşüm süreci, teknoloji gelişmeye devam ettiği sürece ilerleyecek. Univera da bu süreçte uzun yıllardır firmaların yanında yer alıyor. Geliştirdiği son çözümler ile de kurumların dijital dönüşüm yolculuğunda üretimden, depo, lojistik ve satış sonrası hizmet yönetimine kadar uzanan iş süreçlerinde onlara hizmet veriyor.

Haberin Tamamı ST Depolama Çözümleri Dergisi'nin Mart 2018 Sayısında