İğne Makaralı Rulman Pazarında Atağa Kalktı

İğne Makaralı Rulman Pazarında Atağa Kalktı

Yeni ve genişletilmiş NTN marka iğne makaralı rulman serisini piyasaya sürüyor. Japonya'da üretilen bu seri, Avrupa'daki endüstri gereksinimlerinin yüzde 95'ini karşılamaktadır. Distribütörlerin yoğun talebi ile karşılaşan ürünler, endüstride kullanılan iğne makaralı rulmanlar alanında Japonya'da pazar lideri ve dünya çapında 2 numaralı üretici konumundaki NTN'nin kalitesini gözler önüne seriyor.

Lansman vesilesiyle Avrupa’daki müşteriler için optimal ürün erişimi ve daha kısa teslimat sürelerini garanti etmek amaçlı yeni bir lojistik süreci de uygulamaya konuldu. NTN-SNR, NTN marka iğne makaralı rulman ürün gamını geliştirmek suretiyle Avrupa'nın tüm endüstri pazarlarının seçkin ve önemli bir oyuncusu olarak artık kendisini her zamankinden daha fazla kabul ettiriyor.

DİSTRİBÜTÖRLERDEN YOĞUN TALEP 

NTN Corporation, endüstriyel iğne makaralı rulmanlar alanında Japonya'da bir numaralı ve dünya çapında iki numaralı tedarikçi konumundadır. NTN, pazar talebinin yüzde 95'ini karşılayan, en geniş çaplı iğne makaralı rulman ve makara ürün yelpazesini sunmaktadır. Firmanın kataloğu halihazırda, Avrupa'daki tüm endüstri pazarlarını kapsayan sağlamlığı, hassasiyeti ve dayanıklılığı birleştiren rulmanlara ilişkin 2 bin 600 referans içermektedir. NTN-SNR, kullanıcılara hizmet veren distribütörlerin ana tedarikçisi olarak öne çıkmaktadır.

Haberin Tamamı ST Otomasyon Dergisi'nin Nisan 2018 Sayısında