Darbe Emici Deyip geçmeyin, Büyük Zarar Veriyor

Darbe Emici Deyip geçmeyin, Büyük Zarar Veriyor

Veriye dayanmadan seçilen darbe emiciler, hareketin cihazlara zarar vermesine sebep olur. Maksimum emniyet-minimum vibrasyon için doğru özellikteki ürünün seçilmesi,  mevcut kullanımdaki darbe emici  için var olan “işimizi görüyor” anlayışından çıkılmasıyla başlıyor.

Üretim süreçlerinde hareketin cihazlara zarar vermesini engelleyerek maksimum emniyet-minimum vibrasyon ile çalışacak optimum darbe emici özelliklerinin tespit edilmesi ile iyileştirme başlıyor. Darbe emici özellkleri farklı sektörler, farklı firmalar ve hatta aynı üretim yerindeki farklı kullanım alanları için değişiklik gösteriyor.  Bu çeşitlilik içinde veriye dayanmadan rasgele seçilen darbe emiciler, firna yatırımlarına ciddi zararlar veriyor, cihaz ömürlerini kısaltıyor. Çözüm olarak geliştirilen yazılım ile doğru ürünün tespiti için sisteme kütle ve hız değerlerinin tanımlanması ile anında optimum hesaplamalar yapılıyor.

Farklı özelliklerdeki darbe emiciler içinden size en uygun olanının belirlenmesinden sonra diğer hesaplamalar önem kazanıyor;

Kaç günde darbe emicim teslim edilecek?

Kaç farklı tedarikçi ile çalışmam gerekecek?

Stok çeşitliliğim kaç olacak?

Aynı gün stoktan teslimat garantisi, geniş ürün yelpazesi sayesinde tek tedarikçi ile çalışma imkanı ve stok çeşitliliğinizi azaltma özellikleri ile yazılım destekli ACE darbe emici sayesinde yatırımlarınızı en doğru şekilde koruyabilirsiniz.

bibus.com.tr/ueruen-gruplari/durdurma-ve-vibrasyon/