SELF DRILLING ANCHOR Üretimi İçin Çalışma İçinde

SELF DRILLING ANCHOR Üretimi İçin Çalışma İçinde

IBO BULON olarak tanımlanan “SELF DRILLING ANCHOR” üretimi için çalışma içinde olduklarını açıklayan Bijonsan El Aletleri Dış Ticaret Müdürü Asaf Çakır, “Farklı ölçülerde IBO BULON üretimi için makine parkımızın artmasına yönelik yatırım çalışmalarımız da devam etmektedir” diyor. 

İskele ve kalıp aksesuarları üretimi gerçekleştiren Bijonsan El Aletleri, ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan bir marka. Gündemine taşıdığı yatırım başlıkları ile daha geniş bir ürün portföyü ile hedef kitlesine hizmet vermeye hazırlanan markanın çalışmalarını, Dış Ticaret Müdürü Asaf Çakır ile konuştuk. IBO BULON olarak tanımlanan “SELF DRILLING ANCHOR” üretimi için çalışma içinde olduklarını açıklayan Çakır “Kısaca tünellerde zayıf zeminlerin güçlendirilmesinde kullanılan IBO BULON için yurt dışı talep görüşmelerimiz devam etmektedir. Farklı ölçülerde IBO BULON üretimi için makine parkımızın artmasına yönelik yatırım çalışmalarımız da devam etmektedir” diyor.

SEKTÖR İHTİYAÇLARINI DÜNYA STANDARTLARINDA KARŞILIYOR

Bijonsan El Aletleri’nin özellikle son yıllarda yaptığı makine parkı yatırımlarıyla, müşteri taleplerini tam zamanlı olarak karşıladığını ve dolayısıyla kapasite yetersizliğinin söz konusu olmamakla birlikte, sektör içindeki payını artırma çalışmalarını her geçen gün bir adım ileri götürdüğünün altını çizen Dış Ticaret Müdürü Asaf Çakır, “İskele ve kalıp sektörünün gelişmeye açık bir sektör olduğu düşünüldüğünde, sektör ihtiyaçlarının giderilmesi için yeniliklere açık olmak esastır. Bu nedenle gerek yurt içi, gerekse yurt dışı sektör gereksinmeleri ve konuyla ilgili literatür takip edilerek, yeniliklere adaptasyon sağlanmakta ve sektör ihtiyaçları dünya standartlarında karşılanmaktadır” dedi. 

Şirketlerinin yılların verdiği deneyim ile yapılan üretim programı uyarınca müşteri siparişlerini öngörülen sürelerde yaparak, gerek kalite ve gerekse teslimata yönelik herhangi bir sıkıntı yaşamamakta olduğunu ifade eden Çakır, üretim aşaması ve sonrası yapılan kalite kontrol müşteri memnuniyetini beraberinde getirdiğini, sürekli stoklu çalışmaları nedeniyle satış sonrası hizmet sıkıntısı da yaşanmamakta olduğunu önemle vurguluyor. 

YATIRIM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Bu yıl da geçmiş yıllarda olan beklentilerini sürdürmekte olduklarını açıklayan Çakır, özellikle ülkemizde zor geçeceği öngörülen bu yıl içinde iskele/kalıp dışında olan ancak yine sektör gereksinmeleri içinde yer alan ve son yıllarda oldukça kabul gören IBO BULON olarak tanımlanan “SELF DRILLING ANCHOR” üretimi için çalışma içinde olduklarını aktarıyor.  Çakır, tünellerde zayıf zeminlerin güçlendirilmesinde kullanılan IBO BULON için, yurt dışı talep görüşmelerinin devam ettiğini açıklıyor. Çakır, farklı ölçülerde IBO BULON üretimi için makine parklarının artmasına yönelik yatırım çalışmalarının da devam ettiğini dile getiriyor. 

Sektörlerinin dünya standartlarında üretim yaptığını açıklayan Çakır, yeniliklere açık olan iskele ve kalıp sektörüne uyum sağlamanın haklı gururunu yaşamaktan memnunluk duyduklarını sözlerine ekliyor.