Silobas ve ADR’li Tankerini Tanıttı

Silobas ve ADR’li Tankerini Tanıttı

Katmerciler, alüminyum silobası ve tehlikeli madde taşımacılığının standardı haline gelen ADR’li tankerini tanıttı

Türkiye araç üstü ekipman sektörünün lideri ve Ege Bölgesi’nin en büyük şirketlerinden Katmerciler, Türkiye Hazır Beton Birliği tarafından düzenlenen Beton İzmir 2018 Fuarına katılarak, beton ve inşaat sektörüne yönelik araçlarını tanıtttı. 

Fuarda, tehlikeli maddenin güvenli taşınması konusunda Avrupa standardı haline gelen ADR’li tankeri ile alüminyum silobasını sergiledi. Katmerciler’in doğrudan sektöre yönelik ürün gamında ayrıca damper, silobas, transmikser ve vinçler yer alıyor. 

Şirketin inşaat sektörüne de hitap eden diğer araçları arasında su tankeri ve su tanker treyleri, akaryakıt tankeri ve akaryakıt tanker treyleri ile damper ve damper treyleri bulunuyor.

Katmerciler 2016 ve 2017 yıllarında toplam 159 akaryakıt tankeri, 122 damper, 39 silobas, 119 su tankeri üretmiş bir şirket. 

1985 yılından beri araç üstü ekipman şirketi olarak hizmet veren Katmerciler,tehlikeli madde taşıyan araçların muayene istasyonunu da kurdu.   Katmerciler İcra Kurulu Başkan Vekili Furkan Katmerci, ADR’li tankerlerin de içinde olduğu yaklaşık 30 farklı tip ekipman üretimiyle sektörünün en geniş ürün portföyüne sahip şirketi olduklarını belirterek, muayenesini üstlendiği araçların aynı zamanda üretimini de yapabildiklerini söyledi.