Türk Sanayisinin Gücünü Tüm Dünyaya Gösteriyor

Türk Sanayisinin Gücünü Tüm Dünyaya Gösteriyor

20 yıldır Türkiye’de Deutsche Messe’nin Türkiye ofisi Hannover Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen WIN EURASIA Fuarları, sadece ülkemizin değil, Avrasya bölgesinin en büyük sanayi fuarı olarak Türk sanayisinin gücünü tüm dünyaya gösterme rolü ile çeyrek asırdır endüstriye önemli katkılarda bulunuyor.

Ülkemiz sanayine fuar organizasyonuyla katkı sağlayan Hannover Fuarcılık, Türkiye’yi dünyanın en stratejik fuar merkezlerinden biri yapmak için çeyrek asırdır çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası potansiyeli en yüksek fuarlardan biri konumunda olan WIN EURASIA hem katılımcı hem de ziyaretçi kanadında tüm dünyadan yoğun ilgi görerek İstanbul’un marka değerine de artı katmaktadır.

İmalat sanayinin Avrasya üssü kabul edilen İstanbul;  ABD ve Avrupa’dan gelen firmalar için Avrasya ile işbirliği kapısı açarken; Avrasya ve Orta Doğu için de batıya açılmanın bir yolu olmaktadır. Türk sanayicilerin ileri teknolojili ürünlerini dünyaya tanıtma fırsatı bulduğu fuar, uluslararası düzeyde yeni işbirliklerine olanak tanımakta ve ayrıca 146 ülkeden rekor yabancı ziyaretçi katılımıyla endüstriye önemli katkılarda bulunmaktadır. 2018’de 22 ülkeden 1.800’ün üzerinde katılımcı sayısının her yıl artması  Türk endüstrisinin gücünün ve potansiyelinin daha çok ortaya çıkmasına ve güçlü Türk markalarının uluslararası arenada kendilerini daha güçlü temsil etmelerine olanak sağlamaktadır.

WIN EURASIA Fuarları ile son gelişmeleri takip etme fırsatı yakalayan Türk sanayisi dünyada yer edinmeye başlayan Endüstri 4.0 uygulamalarını, oluşturulan özel alanlarda deneyimledi, otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik ve katmanlı üretim gibi son teknolojik gelişmeleri yakından inceledi.

Sanayisi sayesinde G20 ülkeleri arasında en hızlı büyüyen ekonomilerden biri olma yolunda ilerleyen ülkemizde WIN EURASIA Fuarları da her geçen yıl kendini geliştirerek büyümekte, geleneksel olarak yılın ilk çeyreğindeki yerini almaktadır.

win-eurasia.com/tr