Kabul Edilebilir Risk Seviyesi İçin…

Posesler güvenliklerindeki boşluklar nedeniyle ciddi riskler oluşturabilirler. Riskli tesisler yaşanmış acı tecrübeler ışığında oluşturulmuş yol haritalarına, yetkilendirilmiş ve süreci yöneten kurumlar tarafından yönlendiriliyorlar. Bu kapsama giren tesislerin bilinçlendirilmesi, risk raporlarının hazırlanması, incelenmesi ve değerlendirilmesi çalışmalarının tamamı için hem yetkili kurumlar hem de yatırımcılar tarafından büyük bütçeler harcanmış durumda. Tüm bu çabalar tek bir amaç için… Kabul edilebilir sınırlara çekilmiş risk seviyesine sahip sahalar…

Proses kontrol ve otomasyon çözümü markaları ise kendinden emniyetli tasarımlar ve fonksiyonel güvenlik çözümleriyle süreci şekillendiren katkılarda bulunuyorlar. Proses Otomasyonu, Proses Yönetimi, Proses Emniyeti ve Proses Bakımı olmak üzere 4 ana başlıkla Proses Mühendisliği Çözümleri ile Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi ve Sergisi’nde trend teknolojiler ve yönetmelikler kadar gerçekleştirilen yatırımları son kullanıcı ve yatırımcılardan, ilk ağızdan duyma fırsatı elde edeceksiniz.

Hem Türkiye’nin hem de dünyanın lider üreticilerinin üretim tesisleri için otomasyon, yönetim, emniyet ve bakım konularında hizmet ve çözümler sağlayan alanının lider markaları Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi ve Sergisi’nde son kullanıcı ve yatırımcılar için bir araya geliyor.

Yeni yılın ilk sayısından itibaren yaşlanmış tesislerin yönetimi, emre amadelikte rekor kıran tesislerde modernizasyon projesi başarıları, proses güvenliği, kestirimci bakım faaliyetleri için gerçekleştirdiğimiz saha ziyaretleri ile dergimize taşıdığımız üretim, bakım ve saha teknik kişileri, tecrübelerini, etkinliğin sempozyum alanında meslektaşlarına aktarma imkanı bulacaklar.
;
Ağustos sayısında yine dergimize taşıdığımız Çimento sektörünün lider markalarından Traçim Çimento ve Bursa Çimento saha ziyaretlerini, başarılı yatırım ve proje konulu röportajlarıyla Kapak bölümümüzde bulacaksınız.

Türkiye’nin en çok yatırım yapılan sektörlerinin ve doğru çözümü oluşturmak için hedef odaklı proses otomasyonu dünyasının en önemli ürün ve sistem dosyalarının yer aldığı, sektörünün ilk ve tek yayını ST Proses Otomasyonu, Ağustos sayısıyla da uzmanlaştırıyor!


Yorumlar

Yorumunu yaz