Yatırım Öncesi Proses Sessizliği

Yıl içinde en güncel ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçlara özel geliştirilen çözümlerle ST Dergilerinin tamamına taşıdığımız; Türkiye’nin en çok yatırım yapılan sektörlerinin lider üreticileri, başarılı yatırım hikayeleri ve en güncel teknolojiler için Proses Mühendisliği Çözümleri ile Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi & Sergisi’nde buluşuyor. Türkiye’nin lider markaları yatırımları öncesinde hedef odaklı çözüme kavuşmak için yatırım kararı almadan önce proses mühendisliği ile oluşturulan çözümlerden yararlanıyor.

Verimlilik yatırımları için harekete geçen ve hedefler belirleyen tesis ve işletmelerin teknik yöneticileri ile enerji verimliliği ve modernizasyon konusunda ciddi başarılara imza atan markalar Fabrikalarda Modernizasyon ve Verimlilik Zirvesi ve Sergisi’nde doğru çözümü oluşturmak için bir araya gelecek. Proses Otomasyonu, Proses Yönetimi, Proses Emniyeti ve Proses Bakımı olmak üzere 4 ana başlıkla Proses Mühendisliği Çözümleri ile Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi ve Sergisi’nde trend teknolojiler ve yönetmelikler kadar gerçekleştirilen yatırımları son kullanıcı ve yatırımcılardan, ilk ağızdan duyabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise ; www.fabrikalardamodernizasyon.com’a girerek ücretsiz kayıt yaptırmak.

4-5-6 Ekim tarihlerinde, Yeşilköy Wow Kongre Merkezinde gerçekleşecek bu etkinlikle; güncel proses otomasyonu teknolojilerinin sergilendiği, başarı hikayelerinin sunumlar ve sempozyumlar ile ziyaretçilerle paylaşıldığı, endüstrinin bu güçlü iş ağı platformunda, optimum çözümü birlikte tespit etme şansı bulacaksınız.

Yeni sayımızda Su ve Atıksu kapak konumuz özelinde TESKİ Atıksu Arıtma Tesisi, Hasanağa OSB ve İnegöl OSB Atıksu Arıtma Tesislerine konuk olduk. Buna ek olarak verimlilik konusunda hayata geçmiş projeleri ve son dönem teknolojilerini dergimize taşıdık.

Türkiye’nin en çok yatırım yapılan sektörlerinin ve doğru çözümü oluşturmak için hedef odaklı proses otomasyonu dünyasının en önemli ürün ve sistemi dosyalarının yer aldığı, sektörünün ilk ve tek yayını ST Proses Otomasyonu, Eylül sayısıyla da uzmanlaştırıyor!