Yatırım Planları Modernizasyon Zirvesinde Şekilleniyor

Yaşlanmış tesislerin ömürleri süresince daha güvenli hale getirilmesi, bakım maliyetlerinin azaltılması, nesnelerin interneti ve ekipmanlarda akıllı dönüşümler ile birim kaynaktan maksimum verim gibi konularda sanayi tesisleri için yeni hedefler belirleniyor. Otomatik koordinasyon becerileri sayesinde ise üretim planı ve kapasitesinin tam optimizasyonu imkanı yine otomatik bir şekilde gerçekleşmiş oluyor. Çok uzakta olmayan bu gelecek için Türkiye pazarında ciddi bir potansiyel bulunuyor. Proses Otomasyonu, Proses Yönetimi, Proses Emniyeti ve Proses Bakımı olmak üzere 4 ana başlıkla Proses Mühendisliği Çözümleri ile Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi ve Sergisi’nde trend teknolojiler ve yönetmelikler için gerçekleştirilen yatırımları son kullanıcı ve yatırımcılardan, ilk ağızdan duyabileceksiniz.

Daha iyi yatırım planları ve stratejileri geliştirmek adına, katılımcıların sahip olabileceği uzun vadeli kazançların anlatılabileceği bir ortamın oluşacağı Proses Mühendisliği Çözümleriyle Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi ve Sergisi, 4-5-6 Ekim tarihlerinde Yeşilköy Wow Kongre merkezinde gerçekleşiyor. Güncel proses otomasyonu teknolojilerinin sergilendiği, başarı hikayelerinin sunumlar ve sempozyumlar ile ziyaretçilerle paylaşıldığı, endüstrinin bu güçlü iş ağı platformunda, ihtiyaç duyduğunuz optimum çözümü birlikte tespit ve dizayn etme şansı bulacaksınız. 

Türkiye’nin önde gelen sektörlerinde gerçekleştirilen modernizasyon ve verimlilik başarı hikayelerinin anlatıldığı yatırım planları için optimum çözüm odaklı proses otomasyon sektörünün ilk ve tek etkinliği ‘Proses Mühendisliği Çözümleriyle Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi & Sergisi’nde görüşmek üzere.